Hoppa till sidans innehåll

Resultat & Matcher

Välj lag:

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 5 Herr Halland

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Juni
2021-06-02 19:15 070104011 Lilla Tjärby IK - Galtabäcks BK 1 - 2 L:a Tjärby IP A
2021-06-03 19:00 070104047 IF Centern - Unnaryds GoIF 6 - 0 Kärlekens IP
2021-06-04 19:00 070104046 Ätrans FF - Getinge IF 2 - 1 Ätrans IP A
2021-06-04 19:00 070104048 Kungsbacka IF - Skrea IF 0 - 0 Tingbergsvallen A
2021-06-05 14:00 070104045 Trönninge IF - Kvibille BK 2 - 3 Tuvasvallen A
2021-06-05 15:00 070104044 Särö IK - Lilla Tjärby IK 1 - 2 Särö IP A
2021-06-06 18:00 070104043 Grimetons IK - Galtabäcks BK 0 - 2 Grimtunet A
2021-06-08 19:15 070104004 Särö IK - Getinge IF 1 - 3 Särö IP A
2021-06-09 19:15 070104054 Lilla Tjärby IK - Grimetons IK 1 - 1 L:a Tjärby IP A
2021-06-10 19:00 070104049 Galtabäcks BK - Skrea IF 1 - 1 Galtabäcks IP
2021-06-10 19:00 070104050 IF Centern - Kungsbacka IF 2 - 6 Kärlekens IP
2021-06-10 19:00 070104051 Unnaryds GoIF - Ätrans FF 0 - 2 Strandvallen A
2021-06-11 19:00 070104053 Kvibille BK - Särö IK 1 - 4 Björkevi IP
2021-06-12 12:00 070104052 Getinge IF - Trönninge IF 1 - 3 Getinge IP 1
2021-06-15 19:00 070104005 Trönninge IF - Unnaryds GoIF 2 - 1 Tuvasvallen A
2021-06-15 19:00 070104010 Kvibille BK - Skrea IF 1 - 3 Björkevi IP
2021-06-15 19:00 070104012 Kungsbacka IF - Ätrans FF 7 - 1 Tingbergsvallen A
2021-06-16 19:00 070104009 Getinge IF - Grimetons IK 3 - 1 Getinge IP 1
2021-06-17 19:15 070104058 Särö IK - IF Centern 2 - 4 Särö IP A
2021-06-18 19:00 070104055 Galtabäcks BK - Kvibille BK 3 - 1 Galtabäcks IP
2021-06-19 13:00 070104056 Skrea IF - Getinge IF 0 - 1 Skrea IP 1
2021-06-19 13:00 070104059 Trönninge IF - Ätrans FF 3 - 0 Tuvasvallen A
2021-06-20 15:00 070104060 Lilla Tjärby IK - Kungsbacka IF 1 - 4 L:a Tjärby IP A
2021-06-20 18:00 070104057 Grimetons IK - Unnaryds GoIF 2 - 0 Grimtunet A
2021-06-22 19:15 070104061 Ätrans FF - Särö IK 1 - 3 Ätrans IP A
2021-06-24 19:00 070104062 IF Centern - Grimetons IK 5 - 0 Kärlekens IP
2021-06-24 19:00 070104064 Getinge IF - Galtabäcks BK 2 - 1 Getinge IP 1
2021-06-29 18:00 070104001 Galtabäcks BK - Kungsbacka IF 3 - 4 Galtabäcks IP
Juli
2021-07-01 19:00 070104069 Kvibille BK - Grimetons IK 5 - 0 Björkevi IP
2021-07-01 19:00 070104071 Unnaryds GoIF - Trönninge IF 1 - 4 Strandvallen A
2021-07-02 19:00 070104067 Kungsbacka IF - Galtabäcks BK 3 - 0 Tingbergsvallen A
2021-07-02 19:00 070104068 Lilla Tjärby IK - Skrea IF 1 - 0 L:a Tjärby IP A
2021-07-02 19:00 070104070 Getinge IF - Särö IK 1 - 0 Getinge IP 1
2021-07-02 19:00 070104072 IF Centern - Ätrans FF 3 - 0 Kärlekens IP
2021-07-05 19:00 070104065 Kvibille BK - Lilla Tjärby IK 1 - 3 Björkevi IP
2021-07-06 19:00 070104007 IF Centern - Trönninge IF 1 - 4 Kärlekens IP
2021-07-06 19:00 070104078 Ätrans FF - Kungsbacka IF 0 - 3 Ätrans IP A
2021-07-08 19:00 070104075 Grimetons IK - Getinge IF 1 - 3 Grimtunet A
2021-07-08 19:00 070104076 Skrea IF - Kvibille BK 3 - 4 Skrea IP 1
2021-07-08 19:15 070104074 Särö IK - Unnaryds GoIF 3 - 0 Särö IP A
2021-07-09 19:15 070104077 Galtabäcks BK - Lilla Tjärby IK 2 - 0 Galtabäcks IP
2021-07-10 13:00 070104073 Trönninge IF - IF Centern 2 - 2 Tuvasvallen A
2021-07-10 14:00 070104008 Unnaryds GoIF - Särö IK 1 - 2 Strandvallen A
2021-07-12 19:00 070104002 Skrea IF - Lilla Tjärby IK 2 - 4 Skrea IP 1
Augusti
2021-08-02 19:00 070104063 Unnaryds GoIF - Skrea IF 2 - 5 Strandvallen A
2021-08-06 19:00 070104034 IF Centern - Kvibille BK 2 - 2 Kärlekens IP
2021-08-07 14:00 070104033 Ätrans FF - Lilla Tjärby IK 0 - 4 Ätrans IP A
2021-08-07 14:00 070104035 Unnaryds GoIF - Getinge IF 0 - 3 Strandvallen A
2021-08-08 13:00 070104032 Trönninge IF - Galtabäcks BK 2 - 0 Tuvasvallen A
2021-08-08 16:00 070104031 Särö IK - Skrea IF 1 - 2 Särö IP A
2021-08-09 19:00 070104036 Kungsbacka IF - Grimetons IK 1 - 1 Tingbergsvallen A
2021-08-12 19:00 070104079 Unnaryds GoIF - Galtabäcks BK 2 - 10 Strandvallen A
2021-08-13 19:00 070104080 IF Centern - Skrea IF 4 - 1 Kärlekens IP
2021-08-13 19:00 070104081 Ätrans FF - Grimetons IK 4 - 0 Ätrans IP A
2021-08-13 19:00 070104084 Getinge IF - Lilla Tjärby IK 0 - 0 Getinge IP 1
2021-08-14 13:00 070104083 Kungsbacka IF - Kvibille BK 2 - 0 Tingbergsvallen A
2021-08-14 14:45 070104082 Trönninge IF - Särö IK 4 - 1 Tuvasvallen A
2021-08-17 19:00 070104006 Ätrans FF - IF Centern 0 - 6 Kristineslätt IP 5
2021-08-19 19:00 070104085 Grimetons IK - Trönninge IF 1 - 3 Grimtunet A
2021-08-20 18:30 070104090 Särö IK - Kungsbacka IF 1 - 1 Särö IP A
2021-08-20 18:45 070104089 Kvibille BK - Getinge IF 3 - 1 Björkevi IP
2021-08-20 19:00 070104086 Skrea IF - Ätrans FF 2 - 1 Skrea IP 1
2021-08-20 19:00 070104087 Galtabäcks BK - IF Centern 3 - 6 Galtabäcks IP
2021-08-20 19:00 070104088 Lilla Tjärby IK - Unnaryds GoIF 2 - 1 L:a Tjärby IP A
2021-08-24 18:30 070104066 Kungsbacka IF - Trönninge IF 3 - 1 Kungsbacka sportcenter 6
2021-08-24 19:00 070104003 Grimetons IK - Kvibille BK 6 - 4 Grimtunet A
2021-08-27 18:30 070104091 Ätrans FF - Galtabäcks BK 0 - 7 Ätrans IP A
2021-08-27 18:30 070104093 Särö IK - Grimetons IK 7 - 1 Särö IP A
2021-08-27 18:30 070104094 Getinge IF - Kungsbacka IF 1 - 1 Getinge IP 1
2021-08-27 19:00 070104095 Unnaryds GoIF - Kvibille BK 0 - 6 Strandvallen A
2021-08-28 15:30 070104096 IF Centern - Lilla Tjärby IK 4 - 0 Kärlekens IP
2021-08-29 12:00 070104092 Trönninge IF - Skrea IF 1 - 5 Tuvasvallen A
September
2021-09-03 18:15 070104100 Kvibille BK - IF Centern 4 - 0 Björkevi IP
2021-09-03 18:30 070104097 Skrea IF - Särö IK 2 - 2 Skrea IP 1
2021-09-04 14:00 070104098 Galtabäcks BK - Trönninge IF 2 - 1 Galtabäcks IP
2021-09-05 15:00 070104099 Lilla Tjärby IK - Ätrans FF 11 - 2 L:a Tjärby IP A
2021-09-05 18:00 070104102 Grimetons IK - Kungsbacka IF 0 - 6 Grimtunet A
2021-09-09 18:00 070104103 Särö IK - Galtabäcks BK 1 - 1 Särö IP A
2021-09-11 11:30 070104108 Trönninge IF - Lilla Tjärby IK 3 - 2 Tuvasvallen A
2021-09-11 13:00 070104105 Kungsbacka IF - Unnaryds GoIF 11 - 0 Tingbergsvallen A
2021-09-11 14:00 070104107 Ätrans FF - Kvibille BK 2 - 1 Ätrans IP A
2021-09-12 14:00 070104106 IF Centern - Getinge IF 5 - 4 Kärlekens IP
2021-09-12 17:30 070104104 Grimetons IK - Skrea IF 1 - 2 Grimtunet A
2021-09-18 13:00 070104111 Kvibille BK - Trönninge IF 2 - 0 Björkevi IP
2021-09-18 14:00 070104110 Lilla Tjärby IK - Särö IK 3 - 0 L:a Tjärby IP A
2021-09-18 14:00 070104113 Unnaryds GoIF - IF Centern 2 - 2 Strandvallen A
2021-09-19 12:00 070104112 Getinge IF - Ätrans FF 5 - 1 Getinge IP 1
2021-09-19 13:00 070104114 Skrea IF - Kungsbacka IF 1 - 7 Skrea IP 1
2021-09-19 14:00 070104109 Galtabäcks BK - Grimetons IK 7 - 1 Galtabäcks IP
2021-09-25 13:00 070104014 Skrea IF - IF Centern 3 - 2 Skrea IP 1
2021-09-25 14:00 070104013 Galtabäcks BK - Unnaryds GoIF 8 - 0 Galtabäcks IP
2021-09-25 14:00 070104017 Kvibille BK - Kungsbacka IF 2 - 4 Björkevi IP
2021-09-26 14:00 070104015 Grimetons IK - Ätrans FF 1 - 8 Grimtunet A
2021-09-26 14:00 070104018 Lilla Tjärby IK - Getinge IF 1 - 0 L:a Tjärby IP A
2021-09-26 16:00 070104016 Särö IK - Trönninge IF 2 - 2 Särö IP A
Oktober
2021-10-02 13:00 070104115 Skrea IF - Galtabäcks BK 0 - 1 Skrea IP 1
2021-10-02 13:00 070104116 Kungsbacka IF - IF Centern 4 - 1 Kungsbacka sportcenter 10
2021-10-02 14:00 070104120 Grimetons IK - Lilla Tjärby IK 0 - 1 Grimtunet A
2021-10-03 13:00 070104118 Trönninge IF - Getinge IF 0 - 0 Tuvasvallen A
2021-10-03 14:00 070104117 Ätrans FF - Unnaryds GoIF 3 - 3 Ätrans IP A
2021-10-03 15:00 070104119 Särö IK - Kvibille BK 2 - 3 Bukärrs IP
2021-10-10 12:00 070104122 Getinge IF - Skrea IF 5 - 2 Getinge IP konstgräs
2021-10-10 13:00 070104126 Kungsbacka IF - Lilla Tjärby IK 2 - 0 Kungsbacka sportcenter 10
2021-10-10 14:00 070104121 Kvibille BK - Galtabäcks BK 5 - 2 Björkevi IP
2021-10-10 14:00 070104123 Unnaryds GoIF - Grimetons IK 1 - 3 Strandvallen A
2021-10-10 14:00 070104124 IF Centern - Särö IK 10 - 2 Kärlekens IP 3
2021-10-10 14:00 070104125 Ätrans FF - Trönninge IF 3 - 3 Ätrans IP A
2021-10-16 14:00 070104129 Skrea IF - Unnaryds GoIF 1 - 1 Skrea IP 1
2021-10-16 14:00 070104131 Lilla Tjärby IK - Kvibille BK 1 - 2 L:a Tjärby IP A
2021-10-16 14:00 070104132 Trönninge IF - Kungsbacka IF 4 - 3 Tuvasvallen A
2021-10-17 14:00 070104130 Galtabäcks BK - Getinge IF 3 - 2 Ankarvallen B
2021-10-18 19:15 070104127 Särö IK - Ätrans FF 4 - 1 Bukärrs IP
2021-10-19 19:00 070104128 Grimetons IK - IF Centern 4 - 7 Grimtunet A
2021-10-20 19:45 070104101 Getinge IF - Unnaryds GoIF 5 - 1 Getinge IP konstgräs
2021-10-23 12:00 070104023 Getinge IF - Kvibille BK 1 - 2 Getinge IP konstgräs
2021-10-23 14:00 070104021 IF Centern - Galtabäcks BK 2 - 3 Kärlekens IP
2021-10-23 14:00 070104022 Unnaryds GoIF - Lilla Tjärby IK 1 - 3 Strandvallen A
2021-10-24 12:00 070104020 Ätrans FF - Skrea IF 0 - 4 Ätrans IP A
2021-10-24 13:00 070104024 Kungsbacka IF - Särö IK 7 - 0 Kungsbacka sportcenter 10
2021-10-24 14:00 070104019 Trönninge IF - Grimetons IK 2 - 0 Söndrums IP konstgräs
2021-10-30 13:00 070104040 Getinge IF - IF Centern 1 - 1 Getinge IP konstgräs
2021-10-30 14:00 070104037 Galtabäcks BK - Särö IK 4 - 1 Ankarvallen B
2021-10-30 14:00 070104041 Kvibille BK - Ätrans FF 8 - 0 Kärlekens IP 3
2021-10-31 13:00 070104038 Skrea IF - Grimetons IK 1 - 1 Falkenbergs IP
2021-10-31 14:00 070104039 Unnaryds GoIF - Kungsbacka IF 0 - 3 Örnvallen konstgräs
2021-10-31 14:00 070104042 Lilla Tjärby IK - Trönninge IF 3 - 1 L:a Tjärby IP A
November
2021-11-07 14:00 070104025 Galtabäcks BK - Ätrans FF 8 - 0 Övrevi C
2021-11-07 14:00 070104026 Skrea IF - Trönninge IF 1 - 6 Kristineslätt IP 5
2021-11-07 14:00 070104027 Grimetons IK - Särö IK 1 - 4 Ankarvallen B
2021-11-07 14:00 070104028 Kungsbacka IF - Getinge IF 4 - 0 Kungsbacka sportcenter 10
2021-11-07 14:00 070104029 Kvibille BK - Unnaryds GoIF 4 - 1 Kärlekens IP 3
2021-11-07 14:00 070104030 Lilla Tjärby IK - IF Centern 0 - 3 L:a Tjärby IP A